Tesla Cyberquad yeniden satışta

Tesla, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 30 Kasım’da başlayacak olan Cybertruck teslimatlarına hazırlanırken, çocuklar için tasarlanmış ilk ve tek ürününü yeniden piyasaya sürüyor ve bu sefer zarar verme riski olmadan. Mini ATV Tesla Cyberquad, $1,900 fiyat etiketiyle şirketin çevrimiçi mağazasında satışa sunuldu. İşte detaylar…

Her ebeveyn için çocukların güvenliği büyük bir endişe kaynağıdır, ancak mutlulukları da aynı derecede önemlidir. Bu nedenle ebeveynler, çocuklarını hediyelerle şımartmaktan çekinmezler. Ancak bu hediyeler bazen belirli riskler taşıyabilir, $1,900 fiyat etiketli Tesla Cybertruck mini ATV’de olduğu gibi. İlk çıktığında, aracın mekanik süspansiyon kalitesi, maksimum lastik basıncı ve genç sürücüler için yeterli güvenlik bilgisinin eksikliği konusunda ABD Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu’ndan eleştiriler aldı.

Ancak, Elon Musk, ebeveynlerden yoğun ilgi gören bu aracı piyasadan çekmek istemiyordu. Sonuç olarak, Model 915 kodu altında aracı küçük değişikliklerle yeniden piyasaya sürdü.

Tesla Cyberquad yeniden satışta

Başlangıçta, aracın genel yapısında metal kullanımı artırılarak dayanıklılığı güçlendirildi. Ayrıca, 8-12 yaş grubuna uygun olduğu belirtilen Tesla Cyberquad, yaş uygunluğu 9-12 olarak revize edildi.

Buna ek olarak, genç sürücüler için Cyberquad’a ek uyarılar eklendi. Lastik basıncı uyarıları ve süspansiyon iyileştirmeleri de bu revize versiyonda yer alıyor. Elbette bu, çocuklar için tasarlanmış bir araç olmaya devam ediyor, 500 watt’lık bir motorla donatılmış ve maksimum hızı saatte 16 kilometreden fazla değil. Tam şarj olduğunda, araç yaklaşık beş saat dayanıyor ve 24 kilometre mesafe katedebiliyor. 12 yaşından büyükler için düzenli bir versiyon bekleyenler için iyi haber var! Tesla Cyberquad, yakında yetişkinler için özel bir versiyonla sunulacak. Umarız, çocuklar için tasarlanmış ikinci versiyon kadar “güvenli” olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir